درباره لوازم خانه و آشپزخانه خورشید

درباره لوازم خانه و آشپزخانه خورشید

گروه صنعتی خورشید در سال 1385 با نشان تجاری خورشید در شرایطی به بازار لوازم خانگی کشور وارد شد که انتظار نمی‌رفت در مدت زمانی اندک، خط تولید کارخانه در قیاس با سایر همتایان داخلی رشد چشمگیری داشته باشد و تا مرز گذر از سطح تولید و کیفیت رقبای خارجی خود پیش رود.

گروه صنعتی خورشید با بهره‌گیری از دانش روز در تولید، همراه با مهارت‌های علمی و تجربه‌ی چندین ساله، بستری فراهم آورد تا به کیفیتی مطلوب در تولید دست یابد. دریافت گواهی‌نامه معتبر داخلی در زمینه‌ی کنترل کیفیت و همچنین نشانه‌های ایزو 9001 از کشور آلمان و CE اروپا، از دست‌آوردهای این گروه صنعتی است.

اکنون گروه صنعتی خورشید با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین در زمینه‌ی طراحی و تولید، استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه داخلی و خارجی و به‌کارگیری نیروهای انسانی متخصص، به بالاترین کیفیت تولید در تمامی محصولات اهتمام داشته و همواره همسویی با استانداردهای جهانی سلامت را یکی از پایه‌ای‌ترین ارزش‌های خود در فرآیند تولید لوازم خانه و آشپزخانه به طور خاص مد نظر قرار داده است.

این گروه با تولید محصولات خود در مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع بر آن است تا با پوشش سلیقه‌های گوناگون میان مشتریان، رضایت آنان را بیش از پیش جلب نموده و ذهنیتی مثبت و خاطره‌ای ماندگار از محصولات خورشید برای خانواده‌های ایرانی به همراه آورد.